PARTNER | PRAHA - ČESKÁ REPUBLIKA

JUDr. Jan Kohout

E-mail: jan.kohout@prkpartners.com


Jan Kohout je partnerem advokátní kanceláře PRK Partners. V PRK Partners začal působit ihned po promoci na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 1997 a od roku 2004 je partnerem PRK Partners. V roce 2000 získal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze také titul JUDr.

Jan má rozsáhlé zkušenosti v oblasti projektového financování, compliance, korporačního práva, zahraničních investic a přeshraničních transakcí. V souladu se současnými trendy a potřebami klientů zahrnuje Janova praxe také různé oblasti ICT.

Protože vyrůstal ve dvojjazyčném prostředí má dva rodné jazyky – češtinu a ruštinu. Hovoří také plynně anglicky.

Jan je členem ČAK (advokátem od roku 2000) a po 8 letech členství v její kontrolní komisi je nyní členem odvolací kárné komise ČAK. Je rovněž členem představenstva České komory pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie a externím konzultantem Svazu průmyslu a dopravy České republiky v organizaci BusinessEurope. Je také zapsán jako rozhodce u Vídeňského mezinárodního rozhodčího centra (VIAC).


Co o nás klienti řekli The Legal 500

„Na tento tým se můžeme plně spolehnout. Jsou dobře vyškoleni, aby dokončili transakci, a chápou obchodní potřeby našeho sektoru. Navíc mají schopnost najít správnou rovnováhu mezi právními nástroji a našimi obchodními očekáváními. Mohu vyzdvihnout Jana Kohouta, našeho kontaktního partnera pro tým PRK Partners, spolu s vedoucím spolupracovníkem Norbertem Hinkem.“

Ocenenie

Ocenenie: Highly regarded 

Oblasti praxe: Bankovníctvo a financie, Fúzie a akvizície


Uznávaný odborník na Bankovníctvo, financie a Fúzie a akvizície
The Legal 500

Dohodnite si stretnutie