ADVOKÁT | PRAHA - ČESKÁ REPUBLIKA

Mgr. Jaroslava Malcová, LL.M.

E-mail: jaroslava.malcova@prkpartners.com


Jaroslava je právníkem PRK Partners se specializací na veřejné zakázky, smluvní právo, právo nemovitostí, developmentu a financování projektů, stavebního, energetického a všeobecné korporační právo. Právní poradenství poskytuje subjektům z řad soukromého sektoru i z veřejné sféry.

Jaroslava vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a získala titul LL.M. v německé Kostnici, od roku 2001 působila jako advokátní koncipientka v přední německé advokátní kanceláři v Praze a od roku 2005 jako samostatná advokátka. K PRK Partners se připojila v roce 2018.

Práce pro veřejnou správu přivedla Jaroslavu v roce 2012 na pozici vedoucí oddělení centralizovaného zadávání a e-tržiště v rámci odboru veřejných zakázek a akvizic Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Od února 2015 do července 2016 pak působila jako vedoucí oddělení veřejných zakázek ve státním podniku Vojenské lesy a statky. Předmětem agendy oddělení bylo zajišťování nákupu pro celý státní podnik, realizace zadávacích řízení, příprava smluvní dokumentaci a tvorba vnitřních předpisů.

Jaroslava je členkou České advokátní komory a je rovněž zapsaným mediátorem. Jaroslava hovoří plynně česky, německy a má komunikační znalost angličtiny.

Sjednejte si schůzku