PARTNER | PRAHA - ČESKÁ REPUBLIKA

Dr. Radan Kubr, LL.M.

E-mail: radan.kubr@prkpartners.com


Radan Kubr je partnerem PRK Partners se specializací na fúze a akvizice, restrukturalizace, bankovnictví, soutěžní právo, mediální právo a právo duševního vlastnictví, korporační právo.

Radan je doporučován jako přední odborník v oblasti „private ekvity“, všeobecného obchodního a korporačního práva (včetně fúzí a akvizic), kapitálových trhů, insolvence a restrukturalizace, soudního řízení, IP, IT a telekomunikací následujícími publikacemi: International Financial Law Review a IFLR Expert Guides, European Legal Experts, The Legal 500.

Radan se narodil v České republice. Po absolvování Právnické fakulty Ženevské Univerzity v roce 1988 pracoval Radan více než tři roky v právní kanceláři Poncet, Warluzel & Associés v Ženevě. V roce 1993 získal titul LL.M. evropského práva na College of Europe v Brugách, Belgie, a poté pracoval v mezinárodní právní kanceláři v Praze. K PRK Partners se připojil v roce 1995.

Radan hovoří plynně česky, anglicky a francouzsky a disponuje dobrou pracovní znalostí němčiny. Je advokátem České advokátní komory a také švýcarským právníkem.


Ocenenie

Uznávaný odborník na fúzie a akvizicíe
-IFLR1000-

"Radan Kubr je 'významný právní expert disponující jak mezinárodními zkušenostmi, tak i důkladnou znalostí českého trhu. Jeho klidný a vyrovnaný vzhled kontrastuje s prudkým intelektem a proaktivním přístupem orientovaným na zákazníka'."
-The Legal 500-


Dohodnite si stretnutie