ADVOKÁT | PRAHA - ČESKÁ REPUBLIKA

JUDr. Jan Ditrych

E-mail: jan.ditrych@prkpartners.com


Jan Ditrych je advokátem PRK Partners, který se specializuje na cenné papíry, bankovnictví, kapitálové trhy a kolektivní investování.

Jan vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a v roce 2006 se stal advokátem zapsaným u České advokátní komory. V PRK Partners působí od roku 2000. Jan má mimořádné zkušenosti ze zastupování řady tuzemských i zahraničních bank a obchodníků s cennými papíry jako emitentů či aranžérů při vydávání dluhopisů a akcií (IPO). V roli emitentů zastupoval při emisích dluhopisů i velké české obchodní korporace.

Hovoří plynně česky a anglicky.

Ocenenie


"Jan Ditrych často poskytuje právní pomoc v oblasti emisí dluhopisů a mandátů pro IPO. Poskytuje také poradenství při přípravě dluhových programů. Do jeho působivého portfolia patří klienti z řad významných bank a finančních institucí."
Chambers Review 2022
Jan Ditrych často poskytuje poradenství ohledně aktualizace základního prospektu a emise dluhopisů. Seznam jeho klientů zahrnuje významné domácí i mezinárodní finanční instituce. Klienti oceňují, že „má velké zkušenosti v otázkách českého kapitálového trhu“, a také ho chválí za to, že „vždy poskytuje profesionální služby nejvyšší kvality.“
Chambers Review 2021
"Jan Ditrych jako právní expert v oblasti kapitálových trhů poskytuje komplexní poradenství od kotací akcií, přes emise dluhopisů až po aktualizace prospektu jménem bank a akciových společností. Klienti oceňují jeho schopnost poskytovat kvalitní poradenské služby v krátkých termínech. Jeden z klientů uvádí: 'Je vždy schopen poskytnout právní servis řádně a včas,' a dodává: 'Poskytnutí včasné kvalitní právní rady nám v časové tísni velmi pomohlo'.“
Chambers Review 2020
"Jan Ditrych byl zařazen do publikace Chambers s ohledem na jeho stále větší uznání na trhu v rámci své poradenské činnosti v oblasti transakcí s dluhopisy a regulace kapitálových trhů. Jeden klient uvedl: 'Disponuje rozsáhlými zkušenostmi na trhu s lokálními dluhopisy a proto má naši plnou důvěru'."
Chambers Review 2019

Partner nové generace v oblasti bankovnictví, financí a kapitálových trhů
The Legal 500 EMEA 2022
Rising star na kapitálovém trhu
IFLR 1000 (2021-2022)

Dohodnite si stretnutie