DAŇOVÝ PORADCA | PRAHA - ČESKÁ REPUBLIKA

Ing. Jan Bürger

E-mail: jan.burger@prkpartners.com


Jan Bürger je daňový poradce spolupracující s PRK Partners a poskytuje komplexní daňové služby v oblasti zdanění fyzických a právnických osob a odvodů pojistného na veřejnoprávní pojištění.

Jan se specializuje zejména na zdanění fyzických osob, posouzení zaměstnaneckých struktur, otázky sociálního a zdravotního pojištění zaměstnanců a jejich zaměstnavatelů v domácím i mezinárodním kontextu, a dále poskytuje i ostatní služby v oblasti daně z příjmů právnických osob, DPH a majetkových daní.

Jan se narodil v České republice, kde získal i vysokoškolské vzdělání. Po absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze v roce 1995 pracoval téměř deset let u jedné z firem velké čtyřky, kde byl zodpovědný za poskytování daňových služeb velkým mezinárodním společnostem a jejich dceřiným společnostem (organizačním složkám) v České republice z hlediska českého daňového práva, tak i mezinárodního zdanění.

Následně pracoval čtyři roky pro menší společnost poskytující daňové poradenství a úzce spolupracující s PRK Partners a poskytoval různorodé služby daňového poradenství pro celou řadu klientů včetně klientů PRK Partners.

Jan je daňovým poradcem a členem Komory daňových poradců České republiky od roku 1999. Hovoří plynně česky, anglicky a německy.


Co o nás klienti řekli The Legal 500

V daňových záležitostech spolupracujeme především s daňovým poradcem Janem Bürgerem. Oceňuji jeho hluboké znalosti daňového práva a podnikatelského prostředí. Vždy nám poskytne realizovatelné a praktické řešení a pokud si to přejeme, je schopen jasně vysvětlit teorii, která za ním stojí.
2022

Sjednejte si schůzku