COVID-19 

Vážení klienti,

přinášíme vám soubor aktualit týkajících se základních situací, které mohou jednotlivci i obchodní korporace řešit v souvislosti s pandemií SARS-CoV-2 (tzv. koronavirus, nebo též nemoc COVID-19) a rovněž v návaznosti na opatření Vlády České republiky, Ministerstva zdravotnictví České republiky a případně dalších státních orgánů v souvislosti s touto pandemií.

Věříme, že vám pomohou v základní orientaci. V případě, že si vaše situace žádá osobnější přístup a řešení ušité na míru vašim potřebám, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás i v této neklidné době.

Tento dokument nepředstavuje právní poradenství a má výlučně informační charakter. PRK Partners ani žádná z osob připravujících tento dokument nenesou jakoukoli odpovědnost za žádné z rozhodnutí, přijatých na základě informací obsažených v tomto dokumentu. Dovolujeme si upozornit, že zde uvedené informace nemusí být nutně aktuální ani úplné. V případě potřeby právní rady se obracejte na partnery,  se kterými obvykle spolupracujete nebo na náš speciální Covid Team prostřednictvím adresy covid@prkpartners.com


S Vašimi dotazy se obracejte na Vašeho obvyklého partnera v PRK Partners nebo na jednotlivé členy akčního teamu:

COVID-19  Souhrn opatření

(Aktualizováno 15.6.2020)


Další důležité informace týkající se COVID-19 naleznete níže: